У Києві скверу на Солом’янці надали ім’я героя-розвідника ЗСУ Шаповала

10.06.2021 21:08

Київрада своїм рішенням присвоїла скверу на Повітрофлотському проспекті, 11-13 у Солом’янському районі ім’я Максима Шаповала – Героя України (посмертно). Про це за результатами засідання повідомляють місцеві жителі, які кілька років відстоювали сквер і захищали земельну ділянку від незаконної забудови.

Shapoval
у Києві облаштовують сквер імені Максима Шаповала Фото: СтопКор

Зараз на земельній ділянці тривають будівельні роботи та облаштування скверу.

Улітку 2018 року Київська місцева прокуратура №9 подала позов до Господарського суду столиці про розірвання договору оренди та повернення у користування киян земельної ділянки на проспекті Повітрофлотському у Солом’янському районі Києва.

Ця ділянка ще у 2004 році була передана в оренду товариству на 25 років під будівництво торговельного комплексу.

Зазначалося, що будівництво на цій ділянці мало бути завершене ще у 2008 році, однак станом на той момент будівельні роботи навіть не були розпочаті, що є підставою для дострокового розірвання договору оренди та припинення права користування землею цим товариством.

Shapoval
Місцеві жителі захистили ділянку від забудови Фото: СтопКор

Нагадаймо, співробітник Головного управління розвідки Міноборони Максим Шаповал загинув уранці 27 червня 2017 року в Києві в результаті підриву автомобіля.

7 вересня вдова Шаповала отримала від тодішнього президента України для розвідника звання Героя України посмертно, орден "Золота зірка".

Читати також:
В інтернеті поширили побрехенька про вирубування дерев у сквері ім. Шаповала
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-kyyevi-skveru-na-solomyanczi-nadaly-imya-geroya-rozvidnyka-zsu-shapovala/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top