У Чехії скасували візит віце-прем’єра в РФ для обговорення “Супутника V”

17.04.2021 21:07
У Чехії скасували візит віце-прем’єра в РФ для обговорення “Супутника V”
У Чехії скасували візит віце-прем’єра в РФ для обговорення “Супутника V”

Віце-прем’єр Чехії Ян Гамачек, виконуючий обов’язки міністра закордонних справ, скасував офіційний візит до РФ. У Москві повинні були пройти переговори про можливі постачання в країну вакцини від COVID-19 “Супутник V”.

Про це заявив прем’єр Чехії Андрій Бабиш, – передає РБК-Україна.

Візит випав на період значного загострення відносин між Росією і США.

Андрій Бабиш ще напередодні в різних коментарях говорив, що вважає поїздку “не ідеальною”. Він говорив також, що Чехія вже отримала пропозицію про вакцину і може майже відразу отримати близько 300 тисяч доз “Супутника”, але чекає рішення регулятора ЄС.

Бабиш зазначив, що, за словами Гамачека, єдина мета поїздки – домовитися про більшу партії.

Він також сказав, що не розуміє, чому Ян Гамачек взявся за питання вакцини, якщо це сфера відповідальності Міністерства охорони здоров’я.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/451753-u_chehiji_skasuvali_vizit_vitse-premjera_v_rf_dlja_obgovorennja_suputnika_v”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top