Нова реальність: у США для вакцинованих від COVID-19 вводять карантинні послаблення

11.03.2021 00:20
Нова реальність: у США для вакцинованих від COVID-19 вводять карантинні послаблення
Нова реальність: у США для вакцинованих від COVID-19 вводять карантинні послаблення

Центр з контролю та профілактики захворювань (CDC) США рекомендує вводити послаблення карантинних обмежень для вакцинованих від COVID-19.

Об этом сообщает Вневоле

Про це пише CNN.

“COVID-19 продовжує чинити величезний збиток для нашої нації. Як і ви, я хочу мати можливість повернутися до повсякденної діяльності та взаємодіяти з нашими друзями, сім’ями та громадами… У міру того, як все більше людей вакцинуються, рівень зараження COVID-19 у громадах знижується, і наше розуміння імунітету до COVID покращується, ми з нетерпінням чекаємо виконання цих рекомендацій громадськістю”, — заявила очільниця CDC лікарка Рошель Валенська на брифінгу в Білому домі.

CDC визначає людей, які повністю вакциновані, як тих, хто вичекав два тижні після необхідної кількості щеплень зареєстрованими в США вакцинами. За даними CDC існує все більше доказів того, що вакциновані люди не поширюють COVID-19, але вчені все ще намагаються зрозуміти, як довго триває захист від вакцин.

Нові рекомендації зазначають, що повністю вакциновані люди можуть відвідувати інших вакцинованих людей у приміщеннях без масок і фізичного дистанціювання. Також дозволено перебування з невакцинованими людьми без масок або фізичного дистанціювання, якщо ці люди мають низький ризик важкого перебігу COVID-19.

І хоч CDC все ще рекомендує утримуватись від подорожей, однак рекомендації зазначають, що щеплені бабусі та дідусі можуть почуватись комфортно, відвідуючи своїх нещеплених онуків і нарешті міцно обійняти їх.

Вакцинація від COVID-19 в Україні стартувала 24 лютого, першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (COVISHIELD). З публічних осіб першим вакцинувалася міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За ним були Президент Володимир Зеленський і головний санлікар Віктор Ляшко. До того ж вакциною Covishield/AstraZeneca щепився духовний лідер послідовників буддизму Далай-лама та його оточення.

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс запевнила, що вакцини від COVID-19 Covishield і Oxford-AstraZeneca AZD1222 ідентичні, оскільки перша є тільки ліцензійною назвою при виробництві в Індії.

Аналогічні дані містяться в офіційному реєстрі Канади: “Вакцини AstraZeneca COVID-19 (виробляється AstraZeneca) і COVISHIELD (виробляються Інститутом сироваток Індії) є рекомбінантними вакцинами ChAdOx1-S, розробленими Оксфордським університетом і AstraZeneca. Інформація про якість, представлена як SIIPL, так і AstraZeneca, підтвердила висновок Міністерства охорони здоров’я Канади про те, що вакцини COVISHIELD і AstraZeneca COVID-19 дуже схожі за виробничим процесом, контролем в процесі та критичними характеристиками якості”.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/443780-nova_realjnistj_u_ssha_dlja_vaktsinovanih_vid_covid-19_vvodjatj_karantinni_poslablennja”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top