Що трапилося: стоматолог з Рівного, яка била дітей, перестала виходити на зв’язок

18.02.2021 23:43
У Рівному в поліцію звернулися ще троє батьків, які написали заяви про тілесні ушкодження дітям. Вони звинувачують у насильстві над дітьми стоматолога Інну Кравчук. При цьому сама лікар на звязок виходити перестала, а її адвокат мовчить. Про це розповіла прес-служба поліції Рівненської області.


Відео, на якому нібито саме вона застосовує силу до хлопчика і дівчинки, раніше опублікувала журналістка Вікторія Мамотюк.

Пізніше, 12 лютого, в поліцію надійшла ще одна заява від 28-річного жителя Рівного. Він стверджує, що в серпні 2020 року лікар завдала його трирічній дочці тілесні ушкодження. Також у дівчинки була психологічна травма.

Таке ж звернення надійшло 15 лютого і від іншого 28-річного місцевого жителя. Чоловік заявив, що його сина били в червні минулого року в кабінеті стоматолога Інни Кравчук.

Також в поліцію звернулася 28-річна жінка. За її словами, пів року тому дитячий стоматолог в приватній клініці на вулиці Пушкіна завдала тілесні ушкодження її 6-річній доньці.

Правоохоронці зазначили, що двоє батьків до них звернулися відразу ж після того, як на відео, яке було опубліковано в соцмережах, впізнали своїх дітей.

Зараз 29-річна дитячий стоматолог лікарською діяльністю не займається. При цьому під час спілкування з поліцією жінка своєї провини не визнавала. Вона також говорила, що дітей не била.

Сюжет про лікаря, яка била дітей в Рівному (відео: YouTube)

Об этом сообщает МЕТЛОРНагадаємо, скандал зі стоматологом стався в окупованому Криму. Там 6-річний хлопчик на прийомі у лікаря проковтнув голку.

Ми також писали про те, що у дитсадку під Житомиром няня систематично б’є дітей.Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2021/02/17/shho-trapylos-stomatolog-z-rivnogo-yaka-byla-ditej/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top