У Росії головного редактора “Медіазони” заарештували на 25 діб за ретвіт жарту

04.02.2021 11:07


Тверський районний суд Москви заарештував на 25 діб головного редактора “Медіазони” Сергія Смирнова за ретвіт із зазначенням часу акції на підтримку політика Олексія Навального 23 січня.

Об этом сообщает База компромата


Про це повідомив кореспондент “Медіазони” Єгор Сковорода, – УНН.


Суддя Олександр Меркулов визнав Смирнова винним в повторному порушенні правил проведення мітингу (частина 8 статті 20.2 КоАП; максимальне покарання — 30 діб арешту). Меркулов відмовив у більшості клопотань захисту — про виклик до суду оперативника Центру “Е” Гребенчукова, рапорт якого ліг в основу справи, і поліцейських, які затримували Смирнова, а також про допит дружини журналіста в якості свідка і про призначення лінгвістичної експертизи.


Причиною адміністративної справи став ретвіт чужого жарту про зовнішню схожість головного редактора з лідером панк-групи “Таргани” Дмитром Спіріним. Запис, який ретвітнув Смирнов, була проілюстрований колажем з фотографією музиканта і зазначенням часу акції. Таким чином, сказано в поліцейському протоколі, Смирнов “зробив організацію публічного заходу”.


У квартиру матері, де зареєстрований журналіст, прийшли з обшуком 27 січня; силовики вилучили жорсткий диск і кілька книг. Через три дні, 30 січня, поліція затримала Смирнова під час прогулянки з п’ятирічним сином. Главреда “Медіазони” протримали до вечора, а потім відпустили із зобов’язанням про явку в суд. На засідання він прийшов у футболці з логотипом групи “Таргани”


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-rosii-holovnoho-redaktora-mediazony-zaareshtuvaly-na-25-dib-za-retvit-zhartu/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top