Обурені тарифами франківці прийшли під ОДА: влада їх не прийняла

01.02.2021 17:48

Як інформувала Галка раніше, на Прикарпатті протестують проти підвищення тарифів.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Нагадаймо, Акції протесту проти підвищення комунальних тарифів провели у ряді регіонів України ще в неділю. Сьогодні до протестів долучились й прикарпатці.


Вранці 11 січня під офісом АТ “Івано-Франківськгаз” на вулиці Ленкавського зібралися кілька десятків людей, котрі протестували проти росту тарифів, зокрема здорожчання газу і його доставки, пише Галка.


Франківці спробували зайти до керівництва установи, однак їх не впустили. Люди домовилися зібратися тут же наступного понеділка. Окремі з громадян вирішли піти і до місцевої влади.


Люди зібралися під стінами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з бажанням зустрітися з кимось із обласної ради але ніхто з чиновників ло них не вийшов та не прийняв у своєму кабінеті.


Тому люди розійшлися із намірами прийти сюди знову 15 січня.Галка


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76434-obureni-tarifami-frankivtsi-priyshli-pid-oda-vlada-yikh-ne-priynjala.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top