Кравчук: “До Ради “Слуги народу” потрапили випадково і не чують людей” (відео)

31.01.2021 21:39
Більшість народних депутатів фракції “Слуга народу” потрапили до Верховної Ради України випадково, тому не цінують надану їм історичну можливість зробити країну кращою. Таку думку висловив перший президент України Леонід Кравчук.

Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук, розповів, що в партії канцлера Німеччини Ангели Меркель в бундестазі було більшість всього на одну людину – не 225, а 226. І не було жодного випадку, коли б ці люди не проголосували за потрібні рішення. Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю “Апостроф” напередодні.

“Але там формувалися люди за змістом, по ідеї, по любові до землі, до Батьківщини, до Німеччини. А у нас збиралися по-різному, з різних регіонів, з різними поглядами. І багато хто з них потрапили до Верховної Ради випадково”, – підкреслив Кравчук.

За словами Кравчука, коли парламент розглядає важливі питання, “слуги” просто не з’являються на засіданні. Він додав, що вся фракція повинна голосувати за програму “Слуги народу”.

“А коли вони проголосували за програму, а потім прийшли й кажуть, що вони будуть голосувати за щось інше, то це вже не просто зрада програмі. Тому що програма була схвалена українським народом – 73%”, – зазначив Кравчук.

Раніше Кравчук заявив, що російські ЗМІ спотворили його заяву про “компроміс” з Кремлем з питання Криму. Також ASPI news повідомляло, що Леонід Кравчук вважає гідними слова Зеленського про мобілізацію українців для відбиття нападу Росії.Об этом сообщает Преступная Россия


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2021/01/30/kravchuk-do-rady-slugy-potrapyly-vypadkovo-video/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top