Новини 13 січня: Зеленський наказав знизити ціни на газ, активи Фірташа в заставі у росіян

13.01.2021 18:38

Про тарифи на газ. Кабмін запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна — на рівні 6,99 грн за куб.м.

Об этом сообщает Руспрес


Зниження цін на газ на понад 30% запроваджено з ініціативи президента Володимира Зеленського.


Про Фірташа. Активи українського олігарха Дмитра Фірташа, включно з акціями підконтрольних йому компаній та природний газ розрахунковою вартістю майже 100 млрд рублів (1,3 млрд доларів) перебувають у заставі у російської некомерційної організації.


Про затори. Київ піднявся з 12-го на 7-е місце у світі у рейтингу міст з найбільшими затримками часу для автомобільного трафіку у 2020 році.
Про банки. Українські банки за підсумками січня-листопада 2020 року отримали 43,347 млрд грн чистого прибутку, найприбутковішим знову став державний Приватбанк, найзбитковішим — державний "Укрексімбанк".


Про приватизацію. Календар приватизації Фонду держмайна на 2021 рік зазначає понад 500 об’єктів, з яких 53 — перспективні об’єкти великої та середньої приватизації.


Ексклюзиви ЕП


Президентський тариф: як можуть переглянути ціни на газ


На порядку денному знову стоїть питання перегляду тарифів на газ. Які варіанти обговорюються, як це може вплинути на ціни і що думають про це учасники ринку.


Якість і ціна: яку питну воду ми купуємо і чим вона відрізняється. Порівняння


ЕП розібралася, яка питна вода найоптимальніша для споживання: відомі бренди чи автомати в супермаркетах. Спойлер: є третій шлях.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/01/13/669952/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top