З архіву ПУ. З життя українських нардепів: Давній соратник кума Ху*ла позує на тлі убитих тварин (фото)

З архіву ПУ. З життя українських нардепів: Давній соратник кума Ху*ла позує на тлі убитих тварин (фото)
22.01.2021 17:33
Кровожерливий можновладець виправдовує свої вчинки ліцензією на вбивство...

Твіттер-аккаунт під назвою Tigrenlion опублікував фотографії депутата Верховної Ради України Нестора Шуфрича на тлі вбитих тварин — носорога, леопарда і гієни, передають .

Об этом сообщает Незыгарь

На фото Шуфрич позує (на одному з них з рушницею в руках) на тлі трупів тварин, показуючи їх, як трофеї. Ймовірно, це означає, що він сам полював на них.«Що розповісти про життя депутата Нестора Шуфрича? Голова комітету з питань свободи слова. Підтримував Януковича в 2014 році. Кваліфікується як проросійський, але тут полює з Thormahlen and Cochran Safaris з США».

Як з’ясувалося, це фото з сайту Thormahlen and Cochran Safaris, який розповідає про досягнення Шуфрича на полюванні. Сайт любить підкреслювати, що Шуфрич успішно полював на рідкісні види тварин.
#Ukraine How to sum up the life of deputy Nestor #Shufrych?
Elected 9 times
Current Chair of the #Zelinsky Freedom of Expression Committee
Yanukovych’s last support in 2014 ...
Qualified pro-Russian but hunting here with Thormahlen and Cochran Safaris from the USA pic.twitter.com/wnm8FvGUA0
— Tigrenlion (@tigrenlion) December 28, 2019

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-z-zhyttia-ukrainskykh-nardepiv-davnii-soratnyk-kuma-khula-pozuie-na-tli-ubytykh-tvaryn-foto-361209.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top