Названо 7 найкращих розумних годинників на початок 2021 року

20.01.2021 19:21

Коли справа доходить до покупки розумних годинників, у вас може виникнути спокуса відразу відправитися купувати найбільш популярні Apple Watch. Проте, інші бренди також залишили свій слід на ринку пристроїв за останні кілька років, і тому є дуже багато відмінних варіантів, доступних і для Android -користувачів.

Об этом сообщает РуссианГейт

Точно так, якщо ви шукаєте пристрій для занять фітнесом і не потребуєте в повноцінної підтримки повідомлень від додатків, ви можете більше орієнтуватися на розумні годинник від Huawei або від Garmin , ніж на пропозиції Apple або Samsung .

Навіть якщо ви знаєте, чого ви чекаєте від покупки, важливо відзначити, що не всі розумні годинники, навіть від відомих брендів, мають однакові можливості. Деякі з них катастрофічно не дотягують до свого потенціалу. Ключові проблеми – жахливий час автономної роботи, повільний GPS і відсутність ключових функцій, таких як локальне відтворення музики.

1. Apple Watch Series 6

Apple Watch 6 (або Series 6 ) – це кращі розумні годинники, які ви можете купити зараз, якщо у вас є iPhone , оскільки Apple поки не дозволяє користувачам Android – смартфонів використовувати це фантастичне пристрій.

У той час як нові функції в цьому році було зведено до мінімуму, ці розумні годинники все ще досить напхані технологіями, щоб сильно виділятися серед інших брендів. Тепер вони можуть вимірювати рівень кисню в крові і випускаються в декількох нових колірних варіаціях, включаючи моделі синього і червоного кольору.

2. Samsung Galaxy Watch 3

Програмне забезпечення watchOS від Apple повсюдно вважається, кращим на ринку. Але ці розумні годинники не працюють з Android – смартфонами, що залишає більшість людей в деякому розчаруванні, коли справа доходить до вибору переносної електроніки. В такому випадку на допомогу приходять Galaxy Watch 3 – розумні годинник від Samsung .

Galaxy Watch 3 – це новітній топовий ношений продукт від Samsung , і це одне з небагатьох пристроїв, які дають Apple Watch можливість оцінити адекватність своєї вартості, при наявності схожих технічних характеристик і наданих функцій.

3. Apple Watch SE GPS

Apple Watch SE GPS – це середня модель в нинішній лінійці пристроїв від Apple , яка перебуває між бюджетними розумними годинниками Watch 3 і шикарним новим флагманом Watch 6 .

Набір функцій годинника повністю відповідає їх ціннику, що робить цей годинник кращим варіантом для більшості покупців. Основні характеристики включають в себе OLED -екран розмірів більше, ніж Apple Watch 3 , більш потужний процесор S5 і вибір варіантів розміру 40 мм і 44 мм.

4. Garmin Vivoactive 4

Vivoactive 4 – один з кращих фітнес-трекерів середнього цінового рівня. Якщо ваш бюджет буде мати у своєму розпорядженні до його покупки, цей фітнес-трекер пропонує всі зручності і виглядає однаково затишно в тренажерному залі, як і коли ви перебуваєте поза домом.

Основні функціональні аспекти пристрої включають в себе відстеження місця розташування по GPS , вбудоване сховище для музики і навігаційних карт, а також можливість відстежувати надзвичайно широкий спектр видів спортивної активності.

5. Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro – це новітні розумні годинники бренду, які працюють під керівництвом свого програмного забезпечення, пропонуючи користувачам Android – смартфонів хорошу альтернативу Wear OS і Tizen .

Дизайн імітує традиційні годинники – 1,4-дюймовий круглий OLED -дисплей з щільністю пікселів 462 на дюйм і двома великими кнопками збоку.

Відмінний час автономної роботи – це найбільший плюс Huawei Watch GT2 Pro , особливо для тих, хто відкладає перехід на розумні годинники, через те, що не хоче заряджати їх щоночі.Джерело статті: “http://povin.com.ua/317637-20-01.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top