Стенограма. Допрос ГЕЯ Ляшко О.В. (1993г.)

17.01.2021 22:52

Допрос Олега Валерьевича Ляшко 15.09.1993 года. | Политика Украины

Следователь:
Перед началом допроса, обвиняемому объявлено, что в ходе допроса будет применяться видеозапись с использованием видеомагнитофона “Панасоник Л-7”, на видеокассету “Фуджияма 180”. Видеозапись осуществляется криминалистом прокуратуры МВД г.Киев Леонова Юрия Михайловича. Время начала допроса 11 часов 34 минуты.

Перед началом допроса, Олег Валерьевич, значит Вы готовы в настоящий момент давать показания в качестве обвиняемого, отвечать на поставленные вопросы?

Об этом сообщает Сергей Доренко

Олег Ляшко:
Да.


Следователь:
И при каких обстоятельствах Вы познакомились с ….(звук записи исчезает).

Олег Ляшко:
…наскільки я пом’ятаю, зимою.


Следователь:
Значит, при каких обстоятельствах, в связи с чем это произошло?

Олег Ляшко:
При яких обставинах я так точно сказати не можу, але на скільки пом’ятаю по роботі щось ми так стикалися. Сначало чисто робочі стосунки. Так, я був головним редактором газети.


Следователь:
Ну это Ваше знакомство призошло, когда Вы уже были назначены главным редактором газеты “Комерційни весті”?

Олег Ляшко:
Да. Да. Мені здалося, що у нас зав’язалися з ним дружні стосунки…..(звук записи исчезает)…надто я б не допустив того, щоб то залишилося в рамках службових, але я тоді це не підозрював, та і ніколи подумать не міг. Тому я був не проти дружби. Засиділись до пізна, годин до 11.


Следователь:
Где сидели?

Олег Ляшко:
У Володі в кабинеті на Владимирськой, наши машини ждали…(звук записи исчезает)..да службові машини. Випили по 100 грамм. Я конечно був, як кажуть під градусом, тому можливо трохи не оріентувався…(звук записи исчезает)..пив менше мене я пом’ятаю, чого воно так би мовити зав’язалося, що він можливо скористався тим, що я більше випив чем він. Потім коли ми випили …(звук записи исчезает)..ну будь ласко поїдем так поїдем, яка різниця. Поїхали. Я отпустив машину свою. Кажу, завтра приїдеш до дому до мене в ранці, як завжди. Водітель приїджав на восьму, на пів восьму до дому до мене. І ми поїхали. Потім я …(звук записи исчезает)..кажу поїхали раз ти считаешь, шо мало,- то давай я добавлю. Ти же Боря свою машину першою подождав, бо ж мені до дому. А він каже, останєшься у мене. Я кажу,- та чо я, то се.
Але він настояв, мол ти оставайся, шо там переночуешь, а завтра разом попоїдем на роботу. Ну я погодився. Остався…(звук записи исчезает)…так відверто кажучі пристовав до мене за разним там…. Дуже пізно то було, десь в 12 ночі, перший час. Тому що ми у Володимира Ілліча засиділися до 11 не менше і потім поки доїхали туди, поки так би мовити по 100 грам випили,- це ще пройшов час. А потім коли він почав приставати,- я сначало його не зрозумів відверто кажучі. Ну мало що п’яному в голову взбреде.


Следователь:
Олег Валерьевич в чем выражалися приставания?

Олег Ляшко:
Ну в чем виражалися. Сидімо пьем по 100 грамм. Він внезапно встає і обняв мене. Ну питається чого? Ну я це спочатку не спрйняв так би мовити за щось. Ну мало щось, не має в цьому нечього поганого. А потім він почав пропозиції разні висувать, шо і там поможу, і там поможу, і спонсорів тебе для газети знайду, і по роботі підтримаю тебе. Всі різні пропозиціі значить я все сприймав як за должноє. ну думав друзі, значить повинні один одному помогать і тоже начав пропонувать, мовляв: Боря, єслі надо,- я інтервью з тобою зроблю і там пропагантувати за тебе.

Але я побачив, що чем дальше він розказуеть, тим дальше як кажуть – ні туди іде. Е, як би сказать. Так би мовити толерантно. Ну якшо говорити так прямо, то він запропонував мені не просто дружні стосунки, так би мовити, а більше таки. Якшо кваліфікувати по Карному кодексу, кримінальному кодексу,- то це скоріше підходить під ну гомосексуалізм, якщо так сказати. Потому, що у нього були так би мовити пропозиції, натіки що я другим словом сказать не можу. Ні, він конкретно запропонував. Запропонував конкретно, я спочатку не погоджувався.
Боря, а ти мене, якщо там надумаешь, то ти неправильно мене зрозумів. В мене зовсім не той характер так би мовити і розвиток.
Але він все більше настойчиво і настойчиво вимагав як кажуть. І все це проходило в один вечір. Це все час і їшов, і значить уже там і 100 грам непилося, тому що не до цього було йому. Я йому оправдувався що ти мене неправильно зрозумів. А він казав та…


Следователь:
А в чем віражалося то, в чем он настаивал?

Олег Ляшко:
Ну в чому? Ну я сказав уже що він пропонував мені і підтримку на роботі і все реште, а тільки яб так би мовити підтримував із ним зв’язок.


Следователь:
Именно гомосексуальный?

Олег Ляшко:
Да імено в такому плану зв’язок. Я відмовлявся. А потім в ранці я залишився. Приїхала машина його і ми поїхали на роботу.


Следователь:
При гомосексуальной связи, как я понимаю два партера: активный и пассивный…(звук записи исчезает)..

Олег Ляшко:
(усмехается)..Якщо Вас звичайно цікавить такі подробності, то я можу розказать, але хочу зразу сказать, що це було незвичане, якщо так сказать, я взагалі трохи так би мовити оріентуюсь в тих питаннях, то я ж розумію. То незвичайний зв’язок,- де є активний і пасивний. Якщо уже брпти по тім параметрам, то конечно я виступав як пасивний, але так би мовити, коли уже виходило за рамки, то я йому казав: Боря, ти недоробиш! Якщо я навіть і погодився на твої вот еті умови, то тільки через те, що ти там мені по роботі підтримку пропонував і тому подібне. Але це не означає, що ти можешь зі мною робити все що хочешь. Такого б не було.


Следователь:
Значит вот эта связь между Вами, которая началась после этого разговора,- регулярно она поддерживалась?

Олег Ляшко:
Знаете я Вам должен сказать. Я в цьому настояв. Я конечно постійно відмовлявся. Я живу у товариша, бо квартира ремонтується. Значить жив у товариша Туркеня Анатолій Александрович і він також може сказать. що він мог і в 3 години ночі дзвонить по телефону, каже: Олег, приїджай бо я не можу!”. Мені доводилося вставать з постелі, брать такси в 3 години ночі і їхать на Борщоговку і тому подібне.То у нього постелі не мае значить,- я йому свою постель привожу. То ні ножа, не вілки нема, бо він коли розійшовся то у нього нічого в картирі не було. Я йому все привозив. То їсти значить і все остальне. Всі питання рішав я!


Следователь:
На каждой такой встречи в половую связь вступали?

Олег Ляшко:
ЄЄЄ…НУ…(улыбается)..Олег Валентинович, як розуміть половую связь? Я ж вже казав, що як розуміть. Якщо сказать відверто, то на відеокамеру я можу сказати якій у мене був зв’язок…(звук записи исчезает)…половая связь.


Следователь:
Конкретизируйте в чем выражалась?

Олег Ляшко:
А це требо? (улыбается). Ну якщо це требо, зачить єєє…. То я можу сказати зі мною половой зв’язок єєєє…. було, так би мовити, як це сказати… (думает)…Щас я подумаю, щоб це толерантно звучало, потому що в кожному ділі повинна бути толерантність…(долго думает)… Значить намагався, намагався, але я йому цього не дозволяв. Я уже казав. Намагався вступить зі мною в зв’язок через анальний отвір.
Я цього категорично не дозволяв і в такому случае заявляв йому, що “Боря, ти багато собі дозволяешь!”.
Тобто було все інше, алє не було того моменту що я казав! Все інше було. Якщо це вважати за половую связь,- то це було. Місяців 5-6, півроку так. Я зараз не можу конечно. Десь пів року.

Але це було ста-біль-но, стабільно! Він, я Вам кажу відверто, не в обіду йому буде сказано,- але він конечно сексуальний маньяк!

Якщо розуміти в такому, що каждий божій день звонив, звонив, звонив. Я Вам хочу сказать такі подробності, що він навіть коли в відрядження літав за кордон, чи щесь куди,- він дзвонив мені. Із Швейцарії дзвонив, значить літав із Кравчуком у Швейцарію, летів в Давос, я не знаю на форум якісь то. Із Швейцарії дзвонив. В Москву на переговори літав. З Москви дзвонив. Іще кудись літав. Постійно дзвонив. Тобто кожний день дзвонив. Не считая того, що на роботі пів дня сидів у мене в кабинеті. Ну я уже казав. Те, що я дозволяв, а решта я думаю зрозуміло там, так би мовити. Якщо грубо казати він дрочив значить, ізвините мене.


Следователь:
Онанировал?

Олег Ляшко:
Да, да. Другіє там моменти були. В рот брал (улыбается),ізвините мене. Ну то то, отакі подробності.


Следователь:
То есть он в рот брал Ваш половой член?

Олег Ляшко:
Да.


Следователь:
Ясно.


Уважаемые посетители, если Вы желаете посмотреть данный допрос Олега Валерьевича снятый на видео в 1993 году,- жмите на эту ссылку “Смотреть видео”.Джерело статті: “https://nashiua.info/eksklyuziv/stenogramma-doprosa-geya-lyashko-o-v-1993g/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top