Крупний страхувальник «Північного потоку-2» покинув російський проєкт

Крупний страхувальник «Північного потоку-2» покинув російський проєкт
16.01.2021 17:04
<p><span lang="uk-UA">У компанії Zurich Insurance Group є крупний бізнес в Америці <br /></span></p> — Крупний страхувальник «Північного потоку-2» покинув російський проєкт

У компанії Zurich Insurance Group є крупний бізнес в Америці

Об этом сообщает Компромат

Фото: Укрстрахування

Швейцарська Zurich Insurance Group вирішила не наражатись на санкції США

Швейцарська страхова компанія Zurich Insurance Group покине проект «Північний потік-2» через ризик опинитися під американськими санкціями. Про це з посиланням на власні джерела повідомилв Bloomberg. За даними Reuters через санкції компанія могла б втратити крупний бізнес, яким вона володіє у США.

Zurich Insurance Group була найбільшим з 20 страховиків, які беруть участь у цьому проєкті «Газпрому».

Нові американські санкції спрямовані проти тих, хто забезпечує «Північному потоку-2» технічну сертифікацію і страхування. Йдеться про санкції, які набрали чинності після прийняття оборонного бюджету США на 2021 рік.

Про те, що Zurich Insurance загрожують санкції через участь в проекті, раніше повідомляло джерело в американському уряді. За його словами, влада США закликала компанії покинути проєкт, «поки не стало занадто пізно». 13 січня стало відомо, що ще один підрядник «Газпрому» відмовився брати участь в добудові «Північного потоку-2»: данська компанія Ramboll вийшла з проєкту, щоб не потрапити під санкції США. На початку січня норвезька компанія DNV GL, яка повинна була сертифікувати газопровід «Північний потік-2» після закінчення його будівництва, відмовилася надавати цю послугу через нові санкції США.

Будівництво газогону з Росії до Німеччини повинні були завершити в кінці 2019 року, однак цьому завадили санкції США. Одразу після їх введення з проєкту вийшла швейцарська компанія Allseas, що надавала трубоукладач. Росії довелося шукати інше судно, а терміни здачі об’єкта перенеслися на невизначений час.

Читайте також:

  • Газова проблема-2021. Нехай палає, але тепер у Путіна

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/krupniy-strahuvalnik-pivnichnogo-potoku-2-pokinuv-rosiyskiy-projekt-730858.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top