До кінця року дохідну частину бюджету України буде суттєво перевиконано – Шмигаль

27.12.2020 00:29
Шмигаль: На Єдиному казначейському рахунку станом на 23 грудня було понад 60 млрд грн, і це абсолютний рекорд на цю дату

Дохідну частину державного бюджету України на 2020 рік до кінця грудня буде перевиконано, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook 26 грудня.

Об этом сообщает Редакция news

"Станом на 23 грудня загальний фонд державного бюджету вже виконано на 100%. До кінця року доходи бюджету буде суттєво перевиконано. Коли наш уряд прийшов у березні, відставання по доходах становило майже 40 млрд₴ Завдяки активній роботі по боротьбі зі схемами та скрутками цю цифру вдалося нівелювати. У порівнянні з минулим роком податкові органи завершують рік збільшенням зборів на більш ніж 60 млрд грн", – заявив він.

Держава повністю виконує свої зобов’язання, зокрема щодо фінансування капітальних витрат, запевнив прем’єр.

"На Єдиному казначейському рахунку станом на 23 грудня було понад 60 млрд грн, і це абсолютний рекорд на цю дату. Усі борги із зарплат шахтарям виплачені, кошти на закупівлю вакцин виділені, доплати у розмірі 8 тис. грн українцям, діяльність яких буде припинена внаслідок “карантину зимових канікул”, вже здійснюються", – додав Шмигаль.

Станом на 1 грудня на Єдиному казначейському рахунку України було понад 20 млрд грн, станом на 1 листопада – 15,1 млрд₴


https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/237333877833823

Доходи держбюджету на 2020 рік спочатку було передбачено в сумі 1,093 трлн грн, витрати – 1,18 трлн₴ Після внесення змін до держбюджету заплановані доходи становлять 1,02 трлн грн, а витрати – 1,3 трлн₴

Міністр фінансів Сергій Марченко говорив, що через неотримання запланованих траншів від Міжнародного валютного фонду в межах програми stand-by до кінця року в бюджеті України не вистачає $3 млрд. Однак Шмигаль заявляв, що держбюджет України на 2020 рік буде виконано.

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/do-kintsja-roku-dohidna-chastina-bjudzhetu-ukrajini-bude-istotno-perevikonano-ndash-shmigal-1533200.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top