На Буковині ОТГ забезпечуватимуть розвиток культури та охорону пам’яток

На Буковині ОТГ забезпечуватимуть розвиток культури та охорону пам’яток
04.12.2020 21:41

Розвиток культури забезпечуватимуть об’єднані територіальні громади Буковини. Про це ішлося під час наради, яку із головами ОТГ провела заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко

Об этом сообщает Министерство правды

– Завдяки децентралізації місцеві громади отримали значні повноваження і ресурси. Водночас до органів місцевого самоврядування перейшла величезна відповідальність за підвищення якості життя людей, за всебічний розвиток громади, в тому числі і культурний, – зазначила Ірина Ісопенко.

За її словами, новий адміністративний поділ підвищить роль локальної культури у житті кожної громади. Культурні особливості території усе частіше сприймаються як цінний набуток, можливості для розвитку традицій, туризму, ремесел, а отже – і економіки. Саме тому надзвичайно важливо передбачити у виконавчих комітетах об’єднаних територіальних громад структурні підрозділи або визначити осіб, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері культури, охорони культурної спадщини, національностей та релігій. Зробити це слід до 1 січня 2021 року.

Крім того, у ОТГ повинні оновити та затвердити перелік культурних послуг, які надаватимуть у закладах на місцях. Також громади забезпечать збереження пам’яток культурної спадщини та організовуватимуть заходи щодо їх захисту від знищення, руйнування та пошкодження.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-otg-zabezpechuvatimut-rozvitok-kulturi-ta-ohoronu-pam-yatok-399340”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top