Хіти тижня. Вже побачили із ним чотири моря: Українці перетворили старий бус на будинок на колесах (фото, відео)

Хіти тижня. Вже побачили із ним чотири моря: Українці перетворили старий бус на будинок на колесах (фото, відео)
01.12.2020 01:26
Тихон та Олександра переобладнали Volkswagen Transporter T3 в кемпер.

Українці створили зі старого буса будинок на колесах, в якому подорожують по країні і за її межами. Фото і відео про це опубліковано на Instagram-сторінці пари, передають

Об этом сообщает Незыгарь

Тихон та Олександра переобладнали Volkswagen Transporter T3 в кемпер. Процес роботи вони викладали в інтернет, завдяки чому у них з’явилося багато дописувачів.

Авто вони назвали "Буллі". Його пофарбували і оснастили меблями. Таким чином вийшло дуже затишне місце для подорожей.

"Буллі" почав свій шлях в липні 2020 року. На ньому пара приїхала в Болгарію і Туреччину. Побували українці в Каппадокії і Анталії. У шляху витратили 47 днів, проїхавши 9 тисяч кілометрів. Бус "побачив" чотири моря. Однак не обійшлося і без проблем: авто ламалося 5 разів, але його успішно ремонтували і знову вирушали в дорогу.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-vzhe-pobachyly-iz-nym-chotyry-moria-ukraintsi-peretvoryly-staryi-bus-na-budynok-na-kolesakh-foto-video-353906.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top