Армія США розробляє технологію телепатичного спілкування між бійцями -

Армія США розробляє технологію телепатичного спілкування між бійцями -
30.11.2020 14:19
Армія США розробляє технологію телепатичного спілкування між бійцями -

Армія США розпочала дослідження в області нейробіології з метою створення системи, яка дозволить солдатам спілкуватися за допомогою телепатії.

Об этом сообщает Moscow Post

Таким чином сподіваються вплинути на розвиток медичних технологій, що в результаті змінить характер воєн. Про це пише видання c4isrnet.

Цікаво Штучний інтелект вирішив одну з основних проблем слухових апаратів: що відомо

Що відомо

Нове дослідження, яке фінансується дослідницьким управлінням армії США, успішно знайшло мозкові сигнали, пов’язані з діями. Використовуючи алгоритм і складну математику, команда змогла визначити ті сигнали, які, спрямовують рух, та сигнали, пов’язані з поведінкою, а потім виокремити їх.

Це не можна вважати читанням думок. Це лише перший, але вельми істотний, крок до розуміння сутності різних сигналів мозку. Як пояснив менеджер програми Хамід Крім, наступним кроком стане декодування інших категорій сигналів мозку. Наприклад стресу та втоми, які мозок видає ще до того, як людина це насправді усвідомлює, даючи тим самим військовим знати, коли слід зробити перерву.

Потенційним використанням технології у майбутньому є тихе спілкування, сказав Крім. Мозок та комп’ютер зможуть спілкуватися в умовах бою, щоб отримувати рекомендації щодо подальших дій та збереження здоров’я.

Автор: Олександр Гайдамашко

Джерело статті: “http://fromua.news/article/10498963/armiya-ssha-rozroblyaie-tehnologiyu-telepatichnogo-spilkuvannya-mij-biytsyami-/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top