"Найстрашніші легені, які я коли-небудь бачила": у соцмережі показали легені тяжкохворого пацієнта з коронавірусом. ФОТО

27.11.2020 19:16


У Львові медики показали, який вигляд мають легені, уражені коронавірусом. Органи на світлині перетворилися на суцільну світлу пляму.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Про це повідомляє ТСН, інформує UAINFO.org.


Фото уражених коронавірусом легенів виклала у соцмережі Ірина Заславець.


"Це одні з найстрашніших легенів, які я бачила в житті", — сказала мені щойно очільниця реанімації клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова", — написала Ірина.Вона додала, що з Винників до медзкладу привезли 18 пацієнтів із коронавірусом. 7 із них — у реанімації. Усі у критичному стані.
Користувачі у соцмережі вжахнулися побаченим і побажали пацієнтові одужання.  • Чия вина в цьому? COVID-19 чи невміння його лікувати у Винниках?

  • Страшно. Людям одужання, а лікарям величезна подяка.

  • Надіюсь, трансплантацію легенів в Україні почнуть також проводити..Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1159910-najstrashnishi_legeni_jaki_ja_koli-nebudj_bachila_u_sotsmerehi_pokazali_legeni_tjahkohvorogo_patsijenta_z_koronavirusom._foto”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top