Уманський заговорив про амбіції на парламентські вибори

Уманський заговорив про амбіції на парламентські вибори
27.11.2020 17:28
последние новости в Украине останні новини в Україні


Ексрадник глави Офісу президента України Ігор Уманський сказав, що після відставки не планує готуватися до виборів до Верховної Ради, хіба що будуть оголошені дострокові вибори в парламент. Але, за його словами, не дуже віриться, що чинна влада зважиться на розпуск Ради.

Об этом сообщает Минправды

Ігор Уманський вважає, що говорити про парламентські вибори та про амбіції пройти в Раду поки рано. Про це він розповів в інтерв’ю "Гордону" в п’ятницю, 27 листопада.

"Безумовно, для того, щоб отримати результат, мало лише про нього говорити. Потрібно закочувати рукава і щось робити. А для цього потрібні повноваження, для цього потрібна влада. В цьому сумнівів немає. Якщо говорити про парламентські вибори, планово вони у нас повинні бути тільки через чотири роки. Якщо не буде дострокових ... Тому говорити про парламентські вибори поки рано ... поки немає предмета для цієї розмови і для прийняття якогось рішення. Якщо, умовно кажучи, завтра, післязавтра або через місяць буде старт виборчої кампанії, я, швидше за все, буду активно думати, щоб брати участь в ній. Але поки я не дуже вірю, що чинна влада зважиться на це", — підкреслив Уманський.

Нагадаємо, що Ігор Уманський подав у відставку 12 листопада. Пізніше він пояснив, що підготував для уряду план виходу з бюджетної кризи, а на його посаді це робити "некоректно і неетично". Андрій Єрмак заявив, що прийме рішення про звільнення після лікарняного і зустрічі з Уманським. Також ASPI news повідомляло, що колишній міністр Уманський прокоментував ситуацію з ковіднім фондом.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/umanskiy-zagovoriv-pro-ambicii-na-parlamentski-vibori”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top