Подруга Путіна стала акціонером банку Росії - у них може бути спільна донька

25.11.2020 08:52

Близька подруга президента Росії Володимира Путіна Світлана Кривоногих після знайомства з ним стала акціонером одного з найбільшим банків країни «Росія». А її дочка, як стверджують журналісти, «феноменально схожа» на Путіна.

Об этом сообщает Moscow Post

Про це йдеться у великому розслідуванні російського видання «Проект».

Його автори пишуть, що Путін познайомився з Кривоногих, яка народилася в 1975 році, ще до того як став президентом – у 90-х роках. У квітні 1999 року, коли він ще був директором ФСБ, вони разом літали у справах.

Згодом відносини Путіна і Кривоногих, швидше за все, завершилися. Двоє знайомих Путіна на питання про Кривоногих відреагували багатозначно — не заперечуючи, що знають, про кого йдеться, але категорично відмовилися розмовляти про неї.

У банку «Росія» Кривоногих почала працювати як мінімум у 2001 році, а потім стала його акціонером. На початку «нульових» вона зареєструвала фірму «Релакс», на яку була записана її частка в банку. На початок 2019 року вона становила близько 2,8%.

Крім того, за даними видання, Кривоногих належить улюблений Путіним гірськолижний курорт «Ігора», де кілька років тому відбулося весілля його доньки Катерини.

Загальні активи Кривоногих і її сімʼї видання оцінює у 7,7 мільярда рублів, з яких 1,1 мільярда становить нерухомість у Санкт-Петербурзі, Москві і Сочі, а 800 мільйонів — частка у банку «Росії».

У 2003 році у Кривоногої народилася донька Єлизавета, яка, як стверджує видання, «феноменально схожа» на Путіна. У копіях документів, з якими ознайомився ЗМІ, батько Єлизавети не вказаний, але відомо її по-батькові — Володимирівна.

Єлизавета живе під іншим прізвищем і веде акаунти в соцмережах під вигаданим імʼям. Про її схожість з російським президентом говорить і професор Хассан Угайл — директор центру візуального аналізу британського університету Бредфорда. Проведений ним компʼютерний аналіз показав, що схожість Путіна та молодшої Кривоногої — 70,44%.

«Проект» не публікує фото дівчини, бо вона є неповнолітньою. Але після того, як редакція спробувала звʼязатися з Кривоногих, її дочка видалила зі свого аккаунта більшість світлин, на яких можна розглянути її обличчя.

  • Банк «Росія» входить в двадцятку найбільших банків Росії за розміром активів. У 2014 році після окупації Криму банк потрапив під санкції США, після чого Путін заявив, що в знак підтримки відкриє в банку рахунок і буде зберігати там зарплату.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55196-proekt-podruga-putina-pislya-znayomstva-z-nim-stala-akcionerom-odnogo-z-naybilshih-bankiv-rosiji-u-nih-mozhe-buti-spilna-donka”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top