НАШІ ГРОШІ – Гладковський розіграв із партнерами 173 мільйони на тролейбуси для Кличка з цинічною знижкою 0,4%

25.11.2020 07:49


КП «Київпастранс» 20 листопада за результатами тендеру повідомило про намір укласти угоду з ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» про купівлю тролейбусів на 173,06 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Об этом сообщает FIB


Цьогоріч виробник поставить 15 нових зчленованих низькопідлогових тролейбусів Богдан Т90117 довжиною 18,75 м по 11,54 млн₴ Тролейбуси 2020 року виготовлення мають 50 сидячих місць та одне місце для візка і вміщають 170 осіб стоячи. Також вони оснащені кондиціонерами в салоні та кабіні, системою відеоспостереження з камерами на лобовому й задньому склі та по одній на кожні двері, мобільним терміналом голосового зв’язку з GPS-датчиком, автоматизованими системами оплати проїзду та підрахунку пасажирів.


У лютому 2019 року «Київпастранс» замовляв заводу такі тролейбуси з кондиціонерами і відеонаглядом на 6% дешевше – по 10,91 млн₴ Однак тоді для системи оплати проїзду передбачалась тільки можливість підключення, а системи підрахунку пасажирів не було.


У 2017 року «Київпастранс» замовляв їх «Богдану» з кондиціонерами і відеонаглядом на 21% дешевше – по 9,55 млн₴, але без систем оплати проїзду та підрахунку пасажирів.


Ціна угоди усього на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 173,81 млн₴


Компанія «Senso Dynamics Llc» (Делавер, США) скаржилась замовнику на надто короткий строк поставки та відсутність авансу, які унеможливлюють участь у тендері з іноземною продукцією. Замовник не задовольнив вимогу. Із червня цей скаржник подав вимоги на 80 тендерах, з яких безуспішно намагався взяти участь лише у трьох фармацевтичних МОЗу.


Єдиним конкурентом традиційно було київське ТОВ «МАЗтранссервіс» Павла і Романа Шевченків із тролейбусами МАЗ 215Т00, яким керує Анатолій Шевченко, причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. Раніше співзасновницею суперника також була Світлана Коломієць, а перед тим фірмою володіло ТОВ «Укрпастех» Павла і Романа Шевченків.


Нагадаймо, «Богдан» і «Мінський автомобільний завод» («МАЗ», Білорусь) у 2016 році уклали угоду про спільне виробництво вантажівок подвійного призначення у Черкасах.


Співвласником «Богдан Моторс» раніше був експрезидент України Петро Порошенко, а нині компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), колишньому першому заступнику секретаря РНБОУ. Торік його син Ігор Гладковський з друзями фігурував у скандалі в «Укроборонпромі». Компанія «Богдан Моторс» очолила Топ-10 постачальників транспорту України у 2014-2016 роках від «Наших грошей».


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/11/25/hladkovs-kyy-rozihrav-iz-partneramy-bilorusamy-173-mil-yony-na-troleybusy-dlia-klychka-z-tsynichnoiu-znyzhkoiu-0-4/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top