Яке ура? В Україні найгірша в Європі ситуація з тестуванням на коронавірус - нардеп

23.11.2020 21:41

Українська влада має розробляти сценарії "Б" та "В" для боротьби з коронавірусом, оскільки зараз в Україні лише початок епідемії.

Об этом сообщает Компромат России


Про це в ефірі Апостроф Live на Апостроф TV заявила народна депутатка України від фракції "Голос" Юлія Клименко.


"Реально, я думаю, хворих на порядок більше. Як і казала світова спільнота, більшість хворіє у неважкій формі. Але тим не менш, та меншість, яка потребує госпіталізації, повинна її мати. Ми бачимо позитивні брифінги МОЗ, пана Степанова. Але я на їх місці краще б розробляла сценарії "Б" і "В". Тому що це тільки початок епідемії, і як ми її будемо переносити до весни, ніхто не знає", — зауважила Клименко.Чи перейде Україна до повного локдауну — залежатиме від кількості хворих. Однак не варто орієнтуватися на те, що за вихідні виявлено меншу кількість хворих, адже зменшилась і кількість тестувань.


"Мені дуже не подобається, коли пан Зеленський робить висновки на основі даних вихідного дня, коли тестів робиться набагато менше. Він сьогодні заявив: ура, у нас менше хворих. Але у нас не менше хворих, у нас менше тестувань. Якщо ви подивитеся на кількість тестувань протягом будніх і на вихідних, то у вихідні вона набагато менша. Наприклад, в будні їх 45 тисяч, а у вихідні – 28 з об’єктивних причин, тому що більшість лікарень просто їх не роблять. Або з якихось інших причин. Але питання в тому, що відсоток захворілих і від 45 тисяч тестів, і від 28 — однаковий. Тобто приблизно 30%. Це найбільша в Європі виявлена кількість захворілих при тестуванні. Тому план "Б" повинен полягати у тому, щоб збільшувати кількість місць для ковідних хворих, включаючи кисень і ШВЛ, робити масове тестування, і найголовніше — робити відслідковування хворих і їх ізоляцію. Якщо ми не будемо виконувати третій пункт, то перші два будуть збільшуватися у геометричній прогресії", — резюмувала Клименко.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-11-23/kakoe-ura-v-ukraine-hudshaya-v-evrope-situatsiya-po-testirovaniyu-na-koronavirus---nardep/215707”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top