Стало відомо, в якому випадку в Києві можуть зупинити метро на "жорсткий локдаун"

Стало відомо, в якому випадку в Києві можуть зупинити метро на "жорсткий локдаун"
22.11.2020 15:56
последние новости в Украине останні новини в Україні


У разі "жорсткого локдауну" в Києві зупинять весь громадський транспорт, в тому числі й метро. Але, рішення повинно бути ухвалене на рівні Кабінету міністрів України та виключно на підставі епідеміологічних даних.

Об этом сообщает Компромат России

Якщо рішення про тотальний карантин буде прийнято на рівні Кабінету міністрів, то в Києві буде в обов’язковому порядку закриватися все і метро також. Про це повідомляє "Сегодня" у неділю, 22 листопада.

"Чи буде введений локдаун — рішення виключно політичне та епідеміологічне. Зараз продовжений так званий "легкий" локдаун вихідного дня, ми повинні подивитися на результати в кінці тижня. За попередніми оцінками — цей захід малоефективний і на епідемічний процес ці два дні самоізоляції населення не впливають. Якщо вводити жорсткий локдаун, то він повинен вводитися одномоментно, рішенням уряду, і у всіх регіонах країни відразу. Якщо буде прийнято рішення на рівні Кабінету міністрів, то буде в обов’язковому порядку закриватися все. Але це виключно рішення на рівні держави. І воно повинно ухвалюватись на підставі епідеміологічних даних, а не на підставі популістських рішень політиків. Коли це станеться — невідомо. Немає таких даних. У різних регіонах епідемічний процес проходить по-різному", — розповів голова Госпродспоживслужби міста Києва Олег Рубан.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підтримав введення "карантину вихідного дня" з 14 по 30 листопада 2020 року. Також ASPI news повідомляло, що головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що під час карантину вихідного дня громадський транспорт буде працювати у звичайному режимі. Це стосується і метрополітену.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/stalo-vidomo-v-yakomu-vipadku-v-kievi-mozhut-zupiniti-metro-na-zhorstkiy-lokdaun”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top