В Ощадбанку пояснили, коли можна змінити відділення доставки пенсійної картки для пенсіонерів-переселенців

22.11.2020 07:13

Таке роз’яснення дали в колл-центрі Ощадбанку, пише портал «Донецкие новости».

Об этом сообщает Русский слон

Переселенець Віталій поцікавився, чи може він нову карту для пенсійних виплат, яка знаходиться відділенні банку в Костянтинівці Донецької області, перевести і отримати у відділенні в Полтаві. Він уточнив, що мова йде про стандартну банківську карту, а не про електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), яке одночасно є банківською картою Ощадбанку.

«Зміна відділення доставки карти можлива в момент її замовлення. Для оформлення перевипуску рекомендуємо звернутися у відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом», – відповів офіційний представник Ощадбанку.

На форумі Віталію порадили замовити додаткову пенсійну картку в потрібне відділення банку.

«Раніше вже видані карти між відділеннями не переміщували», – написав учасник форуму.

Як повідомлялось, у Пенсійному фонді України нагадали, що електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), яке одночасно є банківською картою, за бажанням може отримати будь-який пенсіонер, який одержує пенсійні виплати через Ощадбанк. Але для пенсіонерів-переселенців наявність ЕПП – обов’язкова умова для отримання пенсій.

В Ощадбанку за довіреністю можна отримати лише платіжну банківську картку. На електронне пенсійне посвідчення пенсіонера-переселенця, яке одночасно є банківською карткою, ця норма не поширюється.

В Ощадбанку пояснили, чому у жителів непідконтрольного Донбасу, у яких закінчився термін дії пенсійних карток в період карантину, можуть виникати проблеми з простроченими картками і послугами онлайн-банкінгу.Джерело статті: “https://korupciya.info/7551-v-oschadbanku-poyasnili-koli-mozhna-zminiti-viddilennya-dostavki-pensiynoi-kartki-dlya-pensioneriv-pereselenciv.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top