Лукашенко опустився до образ, відповідаючи Зеленському: відео спічу

13.11.2020 16:54

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час спілкування з журналістами 13 листопада жорстко висловився на адресу українського лідера Володимира Зеленського.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Як пише Telegram-канал "Пул Першого", на питання українського журналіста про те, як Лукашенко реагує на те, що Зеленський вирішив не згадувати його в якості президента Білорусі, той несподівано почав ображати президена України.


"Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його хтось не назвав просто Зеленським, а не президентом. По-моєму все до того йде. З 70 з гаком відсотків він обвалився, ось недавно там ... хто 22, хто 28, хто 30 дає відсотків. Треба примудритися, щоб за півтора-два роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому, грубо скажу, — чия б корова мукала, а Зеленського — мовчала", — сказав він.Нагадаємо, що в Мінську силовики влаштували жорстокі затримання учасників протесту на вулиці.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-11-13/lukashenko-opustilsya-do-oskorbleniy-otvechaya-zelenskomu-video-spicha/214812”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top