Суд просять зобов’язати Кабмін звільнити одного з членів Нацкомісії з тарифів

Суд просять зобов’язати Кабмін звільнити одного з членів Нацкомісії з тарифів
10.11.2020 16:14


В Окружний адмінсуд Києва надійшов позов з вимогою визнати протиправною бездіяльність уряду у вигляді невидання розпорядження про звільнення Ольги Бабій з посади члена Нацкомісії з тарифів та зобов’язати Кабмін звільнити Бабій.

Об этом сообщает DEDAL


Про це повідомляє прес-служба суду.


"Суд просять визнати протиправною бездіяльність уряду у вигляді невидання розпорядження про звільнення Ольги Бабій з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Також позивач просить зобов’язати Кабінет Міністрів України видати розпорядження про звільнення Ольги Бабій з відповідної посади", — йдеться у повідомленні.
Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.


Нагадуємо:


До Конституційного Суду надійшло подання 50 народних депутатів щодо конституційності призначення діючого складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.


Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом народного депутата Михайла Волинця до Кабінету міністрів про звільнення з посади члена Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, Валерія Тарасюка.


Члени Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у повному складі звернулися із заявою до ДБР щодо тиску нардепів Олексія Кучеренка, Валентина Наливайченка і Михайла Волинця (усі — "Батьківщина").


Члени НКРЕКП у повному складі звернулися із заявою до ДБР про незаконний вплив групи народних депутатів на діяльність регулятора "з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків та добитися прийняття незаконних рішень".


У липні президент Володимир Зеленський затвердив схему ротації членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до 2025 року.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/11/10/667121/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top