Другі тури виборів у різних містах можуть відбутися в різні дати - ОПОРА

27.10.2020 12:38

Повторне голосування за лідерів перегонів на місцевих виборах у великих містах може відбутися в різні дати, але в межах трьох тижнів від моменту встановлення результату голосування 25 жовтня.

Об этом сообщает Компромат России


Джерело: координаторка громадянської мереді "ОПОРА" Ольга Айвазовська на брифінгу


Пряма мова Айвазовської: "Щодо питання про другий тури — ми не є соціологічною компанією, ми не маємо доступу до екзит-полів, ми всі слідкуємо разом із вами за їх результатами, але очевидно, що в більшості міст повторне голосування відбудеться.


Єдине, що не зрозуміло, в які саме строки, тому що законодавство визначає, що результати встановлюються не пізніше, ніж на 12-й день після дня голосування, а повторне голосування організовується протягом трьох тижнів. Тому точної дати другого туру — повторного голосування — немає. Повторне голосування в різних регіонах може відбуватися в різні дати: як 16 листопада, так і 22 листопада. Що ми знаємо точно — що це буде неділя".Українська правда


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76074-drugi-turi-viboriv-u-riznikh-mistakh-mozhut-vidbutisja-v-rizni-dati--opora.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top