Зеленський: Я відмовлюся від президентської пенсії, якщо людям нема що їсти

27.10.2020 12:25

Президент Володимир Зеленський заявив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в Україні будуть проблеми з їх виплатою і розміром.

Об этом сообщает Компромат России


Джерело: Зеленський в інтерв’ю для 4-х телеканалів


Пряма мова: "Я відмовлюся від президентської пенсії, якщо людям нема що їсти, навіщо мені такі пенсії".


Деталі: Таким чином Зеленський відреагував на слова прем’єра, який говорив, що через 15 років українцям не варто розраховувати на пенсію.


Зеленський також пояснив, що мав на увазі Денис Шмигаль. За його словами, прем’єр хотів сказати, що в Україні відбувається процес старіння нації: "Молодь виїжджає. Що відбудеться, якщо тут не буде підприємців, не буде кому сплачувати податки? Не буде кому сплачувати податків — не буде пенсій".Українська правда


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76045-zelenskiy-ja-vidmovlusja-vid-prezidentskoyi-pensiyi-jakscho-ludjam-nema-scho-yisti.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top