До поліції на Буковині надійшло 173 повідомлення щодо порушення виборчого процесу

До поліції на Буковині надійшло 173 повідомлення щодо порушення виборчого процесу
23.10.2020 16:15

Сьогодні, 23 жовтня, представники обласного управління Нацполіції та Громадянської мережі ОПОРА взяли участь у пресконференції на тему «Буковина напередодні виборів: типові порушення та активність кандидатів». У зв’язку з карантинними обмеженнями захід відбувся в онлайн-форматі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Об этом сообщает База компромата

Як розповів підполковник поліції Святослав Кішлар, від початку виборчого процесу до органів і підрозділів поліції Чернівецької області надійшло 173 повідомлення, пов’язаних із виборами. 12 з них містили ознаки кримінальних правопорушень – відомості про них слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ще за 56 зверненнями поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення. Найбільше порушень – 50 – стосувалися виготовлення або розповсюдження агітаційних матеріалів без необхідних вихідних даних.

З 22 жовтня співробітники буковинської поліції приступили до цілодобової охорони виборчих дільниць. Наразі поліцейські забезпечують супровід бюлетенів від територіальних виборчих комісій до дільниць. Загалом до цілодобової охорони виборчої документації на ТВК та ДВК залучено понад тисячу правоохоронців. Також співробітники поліції посилено патрулюватимуть 25 жовтня території поблизу виборчих дільниць і вулиці населених пунктів. Для належного реагування на будь-які ускладнення оперативної обстановки сформовано резерви особового складу, до яких увійшли спецпризначенці поліції та військовослужбовці Національної гвардії.

«Усі підрозділи поліції Чернівецької області повністю готові забезпечити проведення місцевих виборів із дотриманням принципів прозорості та законності», – наголосив начальник УПД ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар.

Коментує: Святослав КІШЛАР – начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/do-policiyi-na-bukovini-nadiyshlo-173-povidomlennya-schodo-porushennya-viborchogo-procesu-397220”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top