Результати складення іспиту з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора за 22 жовтня 2020 року

23.10.2020 11:10

22 жовтня 2020 року участь у першому етапі атестації взяли 430 прокурори, з них 130 прокурори за результатами іспиту набрали 90 та більше балів.

Об этом сообщает Компромат РУ

За результатами складення 22.10.2020 іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, набрали 70 і більше балів 404 прокурори: СПИСОК

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/rezultaty-skladennya-ispytu-z-metoyu-vyyavlennya-rivnya-znan-ta-umin-u-zastosuvanni-zakonu-vidpovidnosti-zdijsnyuvaty-povnovazhennya-prokurora-za-22-zhovtnya-2020-roku/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top