Зловмисники продовжують нищити агітаційні конструкції кандидатів від партії "Слуга народу"

23.10.2020 10:32

Рівень недоброчесної конкуренції просто «зашкалює».

Об этом сообщает Компромат РУ


Кандидат у депутати Київради від партії «Слуга народу» у Дніпровському районі Юлія Палійчук повідомила, що зловмисники продовжують погрози та напади на її рекламні конструкції. Щодня команда кандидатки фіксує напади за одними й тими ж адресами.


За словами Юлії Палійчук, починаючи з 8 жовтня, її агітацію псували понад 50 разів.


«Ми володіємо інформацією про те, скільки платять замовники за псування моєї агітації. Це дуже невеликі суми. Іноді розраховуються навіть дозами наркотиків. Ми вже бачимо, що на ці злочини люди йдуть не з політичних мотивів і не від хорошого життя.


Цими провокаціями замовники хочуть кинути тінь на ветеранів АТО. Я спілкувалася з ветеранськими спільнотами, вони також впевнені, що це справа рук дрібного криміналу.


Також показовим є той факт, що на ДВРЗ, який вважається одним із найбільш криміногенних масивів на моєму окрузі, за весь час кампанії жоден мій куб не постраждав», — повідомила Юлія Палійчук.


Цього тижня невідома особа також погрожувала двом волонтерам. Про дані факти було негайно повідомлено до Дніпровського управління поліції. На місце одразу виїхали правоохоронці й задокументували цей випадок.


Згідно з даними кандидатки, станом на сьогодні вже є затримані й ті, кому оголошено підозру. Також розпочаті два кримінальних провадження, які внесені до ЄРДР за №12020105040001609 та №12020100040005386. Кандидатка сподівається, що слідство вийде на замовників і стануть відомі імена людей, які повертають кримінальні методи у виборчий процес.


В день голосування штаб кандидатки готується до найгіршого варіанту розвитку подій. Можуть бути фальсифікації, використання «сіток», силові провокації, підробка виборчої документації.


Штаб кандидатки постійно інформує суспільство та міжнародні спостережні місії про порушення на окрузі. Багато Вже стає зрозумілим, що у Дніпровському районі будуть одні з найбрудніших виборів, до яких має бути прикута особлива увага.


«Прошу всіх особливо ретельно спостерігати за розвитком подій на 6-му окрузі.


Ми готові захищатися і будемо інформувати про всі порушення, якщо вони будуть. Зі мною команда моїх друзів — першокласних юристів, і ми будемо разом відстоювати вибір киян. Нам не страшно. За нами правда, закон і підтримка людей. Тому ми переможемо!» — зазначила кандидатка.


Раніше повідомлялось, у Дарницькому районі зловмисники неодноразово нападали на агітаційні конструкції кандидата у депутати Київради від партії «Слуга народу» Конопелька Миколи.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/164390/zlovmisniki-prodovzhuyut-nishchiti-agitatsiyni-konstruktsiyi-kandidativ-vid-partiyi-sluga-narodu/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top