Розвиток Київської агломерації допоможе вирішити болючі проблеми жителів столиці і передмістя, — Орест Криштафович

Розвиток Київської агломерації допоможе вирішити болючі проблеми жителів столиці і передмістя, — Орест Криштафович
21.10.2020 09:45

Тісна співпраця Києва з прилеглими населеними пунктами може вирішити низку болючих проблем, з якими сьогодні стикаються жителі. Про це заявив кандидат в депутати Київської облради від партії УДАР Орест Криштафович.

Об этом сообщает Moscow Post
Одна з таких проблем, за його словами, це затори в Києві.


"Кияни відчувають щоп’ятниці і кожної неділі дні великої міграції. А щоранку і ввечері так звана маятникова міграція, коли люди не живуть в Києві, а просто працюють", - пояснив він.


У співпраці з прилеглими населеними пунктами можна розширити під’їзди до Києва і вирішити цю проблему, відзначив кандидат.


Також, як сказав Криштафович, АТОшники, ветерани, пенсіонери, інваліди, які проживають в Києві, незадоволені відсутністю пільгового проїзду в прилеглі території, де у них може бути дача, родичі, земельна ділянка, відпочинок, тощо. У той же час, жителі цих територій обурюються відсутності опції для них в картці киянина. Для киян з невеликим рівнем статків відпочинок дітей в прилеглих територіях величезна мрія.


"Проблеми можна вирішити тільки спільно в рамках агломерації", - додав політик.


Орест Криштафович зазначив, що спільні території пріоритетного розвитку викликають значний інтерес у київського бізнесу.


"Але без взаємодії місцевої влади між собою це неможливо реалізувати. Потрібно координувати дії і агломерація – майданчик, де усі рівні і кожен має голос. Рішення приймаються не компромісом, а консенсусом" - сказав кандидат в депутати.


Криштафович додав, що сьогодні переважна більшість киян (82%) погоджуються, що столиця і прилеглі громади вже зараз мають на рівних умовах домовитися про спільне фінансування спільної інфраструктури. Про це свідчать результати соцдослідження Ради Європи.


Зараз, за його словами, настав час активно розвивати зв’язки і співпрацю в рамках Київської агломерації (надміське формування, що включає в себе столицю і передмістя).


Нагадаємо, Орест Криштафович – №1 по 5-му виборчому округу Київської області, що включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади.


Популярные новости сейчас

Зеленский с трибуны Рады обратился к нации: украинцы затаили дыхание, прямой эфир

Украинцы опешили: жесткий карантин по всей стране, названо ключевое условие

Пенсии за октябрь: Пенсионный фонд обратился к украинцам

Показать еще

Партія УДАР йде під №5 на вибори в Київську облраду.Джерело статті: “https://ukrainianwall.com/history/57052-rozvitok-kijivskoji-aglomeraciji-dopomozhe-virishiti-bolyuchi-problemi-zhiteliv-stolici-i-peredmistya-orest-krishtafovich”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top