У Трампа знайшли банківський рахунок в Китаї

У Трампа знайшли банківський рахунок в Китаї
21.10.2020 09:08

Китай виявився однією з трьох країн, де у глави США Дональда Трампа є банківський рахунок.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Таку інформацію знайшли журналісти The New York Times в отриманих ними податкових паперах президента.

Мережа готелів, що належить Трампу, в останній раз виплачувала податки в Китаї не далі як в 2018 році. Відзначається, що бізнесмен мав намір закріпитися в КНР, і його проекти продовжували працювати ще деякий час після того, як він почав президентську кампанію в 2016 році.

Втім, на відміну від Британії та Ірландії — двох інших іноземних держав, в банках яких у компаній Трампа є рахунки — у випадку з Китаєм мова йде про незначні суми. На це вказав у розмові з журналістами і юрист організації Алан Гартен. За його словами, у Трампа були плани розвивати бізнес на китайській території, але вже в 2015 році філія компанії, розташований там, був заморожений — і з тих пір залишається неактивним.

Організація Трампа також володіє рядом зареєстрованих в КНР підприємств. Видання нагадує, що фірма THC China Development у 2017 році принесла понад 17 мільйонів доларів прибутку: судячи з усього, це пов’язано з контрактом на управління готелем в Нью-Йорку. Times також згадує ряд випадків, коли впливові китайські підприємці, пов’язані з урядом, набували у глави США дорогу нерухомість.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/u-trampa-znajshli-bankivskij-rahunok-v-kitai/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top