Коронавірус в Україні - кількість нових випадків зменшилась - новини України

18.10.2020 07:46

В Україні за останню добу виявили 5 231 новий випадок коронавірусу, що майже на тисячу менше, ніж зафіксували вчора — тоді йшлося про 6 140 випадків. Про це повідомляє Рада нацбезпеки і оборони.

Об этом сообщает Компромат 2

Найбільше інфікованих виявили в Київській області — всього 589 випадків. У місті Києві — 453 випадки. Найбільше фатальних наслідків коронавірусу зафіксовано в Києві та на Львівщині — померло по 13 осіб.

Далі йдуть Харківська, Львівська та Одеська області з 589, 305 і 210 випадками відповідно.

Найлегша ситуація в Кіровоградській, Луганській та Херсонській областях — всього там зафіксовано 52, 88 і 92 нові випадки відповідно.

За останню добу всього померло 90 пацієнтів. У Херсонській, Запорізькій, Чернігівські, Черкаській, Дніпропетровській та Харківській областях не зареєстровано жодної смерті, пов’язаної з наслідками коронавірусу.

Всього за добу одужало 1 264 особи. Найбільше пацієнтів, які успішно побороли інфекцію, зафіксовано в Дніпропетровській області.

Станом на сьогодні в Україні виявлено більш ніж 298 тис. випадків інфікування. 5,6 тис. пацієнтів померло, 125 тис. одужало. Досі на коронавірус хворіють 167 тис. людей.

Україні знаходиться на 25 місці за поширенням інфекції в глобальному рейтингу Worldometer. Нас випереджають Саудівська Аравія, Пакистан та Ізраїль. Легша ситуація в Нідерландах, Бельгії та Канаді.

Перше місце досі за США — у цій країні понад 8,3 млн випадків коронавірусу, 224 тис. осіб померли.

  • Заступник голови Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував появу в Україні нового тесту на коронавірус, який даватиме результат за 15-30 хвилин.
  • У МОЗ також заявили, що запровадження жорсткого локдауну в Україні, як на початку пандемії, може стати «виключно резервним моментом», оскільки «система охорони здоров’я справляється».
  • Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов на брифінгу заявив, що інтерни та студенти можуть будуть залучені до боротьби з коронавірусом на тлі погіршення ситуації.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/52989-v-ukrajini-ponad-5-tisyach-novih-vipadkiv-koronavirusu-ce-menshe-nizh-za-poperednyu-dobu”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top