«Псувати н*** й бюлетені»: уроки фальсифікації від довіреної особи глави Ілліновської ОТГ Маринича

16.10.2020 21:15

Довірена особа глави Ілліновскої об’єднаної територіальної громади Донецької області Володимира Маринича давав прямі розпорядження фальсифікувати результати голосування. Про це стало відомо із запису телефонної розмови Сергія Винниченка з членом виборчої комісії, яке відбулося напередодні парламентських виборів 2019 року.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Loading...

В ході бесіди Винниченко, директор комунального підприємства Ілліновскої сільської ради «Ілліновске», що знаходиться в прямому підпорядкуванні глави ОТГ Маринича, не соромиться у висловах. Ненормативною лексикою він рясно присмачує інструктаж по псування бюлетенів, внаслідок яких повинен бути забезпечений результат у вигляді підтримки партії Петра Порошенка на рівні не менше 30-35%. До іншим політсилам довірена особа Володимира Маринича на прийдешніх виборах глави громади виявився менш прихильний, порадивши «псувати н *** уй бюлетені Бойка».

Робити це він пропонує олівцем або ручкою, попередньо усунувши на ділянці нелояльних спостерігачів. Зокрема, Сергій Винниченко дає розпорядження, як слід вчинити з спостерігачем від керівника районної організації «Батьківщини» і кандидата в депутати Світлани Бувайло.

Популярні новини зараз
 • Помре 20 тисяч осіб: в Україні озвучили прогноз по COVID-19 до кінця 2020
 • За маски на підборіддях штрафуватимуть: озвучено суми
 • Опалювальний сезон в Україні опинився під загрозою: які міста в зоні ризику
 • – Можна, наприклад, дати їй там пургену, щоб вона прос **** сь, б ****, щоб втекла. Можна – пішла по *** ть, б ****, закрили н *** й в туалеті, б ****. І сиди там, б ****, хоч годину, хоч скільки, так? Поки вони там будуть дзвонити, кудись там, кого-то, щоб замінити або ще щось, щоб з посвідченням приїхав, у тебе вже з’являється час для маневру, – порадив члену комісії підлеглий Володимира Маринича (лексика збережена).

  Варто відзначити, враховуючи минулорічний досвід Сергія Винниченка на виборах, який явно може стати в нагоді Маринич, що аналогічні методи фальсифікації результатів і усунення конкурентів можуть застосовуватися в Ілліновскій громаді і на цей раз. Раніше Володимир Маринич вже продемонстрував свою готовність використовувати будь-які засоби, прямо погрожуючи політичній суперниці розправою і прикриваючись ім’ям губернатора Кириленко.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/16/psuvati-n-j-byuleteni-uroki-falsifikatsiyi-vid-dovirenoyi-osobi-glavi-illinovskoyi-otg-marinicha/”

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

  Newsletter

  SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

  Back to Top