Команда професіоналів: хто з «Нашого краю» на виборах представлятиме Ріпкинщину (Відео)

24.09.2020 03:19

*Актуально

Об этом сообщает Министерство правды

Команда професіоналів, команда людей справи, команда «Нашого краю». В Ріпкинському районі в депутати та голови громад ідуть люди, які вміють працювати.

«Команда «Наш край» уособлює в собі перш за все людей, які мають досвід, мають за своїми плечима конкретні справи, їм особисто не треба розповідати, що за період своєї роботи зробив», – Петро Головач, депутат Чернігівської обласної ради.

Усі кандидати в депутати як один зазначають: вони ідуть, тому що мають сильного лідера. Петро Головач – господарник, будівельник, фаховий менеджер. Саме він зібрав навколо себе справжніх людей справи.

«Мені було запропоновано людиною, яку я поважаю, яку я давно знаю. Це – Петро Михайлович Головач. І я переконана: якщо нашою громадою керуватиме ця людина, це буде на краще», – Ірина Вовк, кандидат у депутати Ріпкинської громади, с. Новоукраїнське.

«Головач Петро Михайлович. І завдяки цій людині я пішов у «Наш край»», – Сергій Коноваленко, кандидат у депутати Добрянської громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині партія «Наш край» іде на місцеві вибори потужним оновленим складом

«По життю моє кредо – допомагати людям. Я хотів би показати на Ріпкинщині, як уміють люди працювати і які можливості в підготовленої людини створити умови для тих людей, котрі проживають на території», – Петро Головач, депутат Чернігівської обласної ради.

Усі кандидати в депутати – місцеві. Всім болить майбутнє рідного краю.

«Мій життєвий шлях пройшов тут, на Ріпкинщині, тому Ріпкинщина – це мій рідний край, тут пройшло моє дитинство. Тут вчителював у найбільшій школі району, Ріпкинській школі №2», – Андрій Булда, кандидат у депутати Ріпкинської громади.

Сьогодні Ріпкинщина стоїть на роздоріжжі – або дати можливість працювати професіоналам, або залишити все як є, без перспектив, без розвитку.

«Роботи дуже багато. На жаль, з 2014 року в районі дуже інтенсивно змінювалося керівництво, але це все були чужі люди, яких абсолютно нічого не тримало в районі. Я думаю, що тут працювали «після мене хоч потоп», і ми бачимо результат», – Андрій Булда, кандидат у депутати Ріпкинської громади.

Інвестиції, нові робочі місця за рахунок створення нових виробництв, соціальна сфера. Це те, над чим працюватиме команда «Нашого краю». Особливе місце займає підтримка культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партія господарників і професіоналів іде на вибори: «Наш край» презентував програму розвитку громад (Відео)

«Щоб культура процвітала, треба, щоб на неї увагу звертала держава, щоб була гарна матеріально-технічна база, щоб люди були соціально захищеними», – Лідія Герасименко, кандидат у депутати Ріпкинської громади, директор будинку культури смт Ріпки.

Важливим аспектом боротьби «нашокраївців» стане відстоювання збереження невеликих шкіл і ФАПів.

«У наш час дуже багато закривається шкіл в Україні. Я хочу, щоб наша Новояриловицька школа залишилася, бо я вважаю, якщо немає школи, то немає села», – Василь Овчаренко, кандидат у депутати Добрянської громади, вчитель.

Наступний важливий акцент у роботі – децентралізація всередині громади. Щоб фінансування маленьких сіл не відбувалося за залишковим принципом.

«Фінансування і розвиток громади і сіл, всіх, які входять до цієї громади», – Михайло Шабовта-Самойліч, кандидат на посаду голови Добрянської громади.

Загалом команда «Нашого краю» на Ріпкинщині сьогодні уособлює в собі досвід, вміння і патріотизм. Саме такі люди зможуть зробити наші громади заможними й успішними.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Зі святом 8 Березня чернігівок вітає міська фракція партії «Наш край» (Відео)
    Реальну і жорстоку війну митці перетворили на мистецтво (Відео)
    Благодійники допомогли куликівським дітям зібратися до школи (Відео)

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/chelinetv/suspilstvo-video/komanda-profesionaliv-hto-z-nashogo-krayu-na-viborah-predstavlyatime-ripkinshhinu-video-230087”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top