Рада ЄС поки не змогла запровадити санкції щодо Білорусі

Рада ЄС поки не змогла запровадити санкції щодо Білорусі
21.09.2020 16:27


Міністри закордонних справ країн ЄС не змогли ухвалити остаточного рішення про запровадження санкцій проти високопосадовців Білорусі, відповідальних за фальсифікацію виборів і за репресії проти учасників акцій протесту. Засідання Ради ЄС відбулося в понеділок, 21 вересня.

Об этом сообщает Компромат РУ


Джерело в інституціях ЄС повідомило DW, що санкції не були затверджені на засіданні в понеділок. Водночас співрозмовник видання наголосив, що міністри всіх країн Євросоюзу впевнені у необхідності запровадження санкцій проти Мінська.


Це підтвердила і агенція новин AFP з посиланням на дипломатичні джерела. За її даними, Кіпр досі не дав свою остаточну згоду на запровадження санкцій, оскільки він вимагає запровадження обмежувальних заходів проти Туреччини за ведення розвідки газу в спірних водах східного Середземного моря.
Нагадаємо, раніше в понеділок лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська закликала Європейський Союз запровадити санкції щодо президента Білорусі Олександра Лукашенка. Вона також попросила ЄС офіційно припинити визнавати Лукашенка президентом Білорусі. На думку політика, він втратив “свою легітимність в очах білоруського народу” після президентських виборів 9 серпня.


Джерело статті: “https://informator.press/rada-yes-poky-ne-zmohla-zaprovadyty-sanktsii-shchodo-bilorusi/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top