Голос готує скаргу до НАЗК через скандальну конференції Слуги народу на території КНУ ім. Шевченка

21.09.2020 12:49

Партія Голос вирішила звернутися до Національного агентства по запобіганню корупції зі скаргою через скандальну конференцію Слуги народу на території КНУ імені Шевченка.

Об этом сообщает Компромат РУ

Про це йдеться в її офіційній заяві, поширеній 21 вересня.

Читайте також:
«Ні зелені в КНУ». Студенти університету Шевченка протестували через з’їзд Слуги народу на території вишу — відео

«Слуги вважають свій захід на території університету законним, адже, поки вони офіційно не почали передвиборну гонку, вони не агітують, а інформують. Але за законом про освіту, політичним партіям заборонено проводити не тільки агітацію, але й будь-які заходи в освітніх установах, розміщувати там партійну символіку або назви партій», — заявили у Голосі.

У зв’язку з цим партія збирає для НАЗК матеріали щодо перевищення керівництвом вузу своїх службових повноважень.

Як зазначила голова Голосу Інна Совсун, «використання двору головного корпусу одного з провідних університетів країни саме владною партією — це повернення до радянських часів, коли освіта була невіддільна від партійної ідеології, а університети використовували для пропаганди».

Читайте також:
Слуга народу наполягає, що її збори на території КНУ імені Шевченка були законними

«Я припускаю, що керівництву університету просто зробили „пропозицію, від якої не можна відмовитися“. А це — використання адмінресурсу і втручання в університетську автономію, за яку студенти боролися ще з часів Табачника! Тому ми вимагаємо від партії Слуга народу публічних вибачень перед студентською та викладацькою спільнотою КНУ імені Тараса Шевченка», — додала Совсун.

Нагадаємо, 20 вересня у внутрішньому дворі головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидат у мери Києва від Слуги народу Ірина Верещук представила список представників партії на виборах до Київради.

На заході виступив також і президент Володимир Зеленський.

У свою чергу студентський парламент університету засудив партію Слуга народу за проведення публічних зборів органу на території вишу.

Редактор: Олег Кононенко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/golos-gotuye-skargu-v-napka-cherez-konferenciji-slugi-narodu-v-knu-im-shevchenko-novini-kiyeva-50113271.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top