Вибори до Ради - рейтинг Слуги народу впав до менше, ніж 25 відсотків

21.09.2020 10:37

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися у середині вересня 2020 року, до парламенту пройшли б пʼять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Радикальна партія».

Об этом сообщает FLB

Про це свідчать результати опитування КМІС.

Зазначимо, рейтинг партії «Слуга народу» продовжує знижуватися (у травні партію були готові підтримати 32,6%, а у квітні — вже 29,9% українців) і станом на вересень становить 21,5%.

За партію «Опозиційна платформа — За життя» проголосували б 17,8%, за «Європейську солідарність» — 16,3%, за «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» — 8,7%, за «Радикальну партію» Олега Ляшка — 6,3%.

Також мають шанси на потрапляння до Верховної Ради «Партія Шарія» — 4,1% та партія «Сила і Честь» — 4%. Усі інші партії набирають менше 4%.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтервʼю з використанням компʼютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів з 12 до 16 вересня 2020 року серед 2 000 респондентів віком 18 років і старше у всій Україні, окрім окупованих Росією територій.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

  • В Україні 5 вересня офіційно стартувала виборча кампанія місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня. Висування кандидатів буде проходити з 15 до 24 вересня. 2 жовтня — оприлюднення інформації про реєстрацію кандидатів у депутати. З цього дня кандидат має право на офіційну агітацію. З 15 жовтня — розсилка іменних запрошень виборцям. 24 жовтня — день тиші (заборона на агітацію), а 25-го — самі вибори. Підсумки виборів будуть відомі 6 листопада.
  • Верховна Рада 325 голосами депутатів скасувала для кандидатів у депутати на місцевих виборах вимогу про надання довідок про несудимість.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51470-opituvannya-reyting-slugi-narodu-vpav-do-21-5-do-radi-mozhut-proyti-p-yat-partiy”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top