Стало відомо, куди підуть кошти від штрафів за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі

Стало відомо, куди підуть кошти від штрафів за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі
17.09.2020 05:30
Стало відомо, куди підуть кошти від штрафів за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу України. Законопроект внесено Кабміном 15 вересня і він є «супровідним» до проекту Державного бюджету № 4000.

Об этом сообщает Московский репортер

Раніше «Судово-юридична газета» вже писала, що змінами до БК пропонується, щоб ДСА погоджувала перерозподіл видатків на суди з Вищою радою правосуддя.

Також цим проектом передбачено, що кошти від штрафів за порушення ПДД, зафіксовані в автоматичному режимі, підуть на пасажирські вагони.

«Відповідно до пункту 135 частини третьої статті 29 Кодексу джерелом формування надходжень спеціального фонду державного бюджету є 50 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Питання спрямування 60 відсотків коштів спеціального фонду державного бюджету, джерелом формування надходжень яких є 50 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, залишається неврегульованим.

Разом з тим, Мінінфраструктури подано бюджетний запит про нагальну необхідність у видатках державного бюджету на 2021 рік для виконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт».

Крім того, Президент України Володимир Зеленський наголошував на важливості державної підтримки українських підприємств з будівництва та ремонту пасажирських вагонів для потреб «Укрзалізниці» з метою врахування гострої потреби в оновленні залізничного пасажирського рухомого складу та недопущення соціальної напруги.

Враховуючи обмеженість фінансового ресурсу загального фонду державного бюджету з метою забезпечення принципу збалансованості бюджетної системи та ефективного використання коштів спеціального фонду державного бюджету з урахуванням статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт» пропонуються зазначені зміни», — зазначають автори.

Раніше ми писали, що щодо цих надходжень в 2020 році планувалася трохи інша мета.

Так, отримані в 2020 році кошти за штрафи від порушень ПДД, зафіксованих в автоматичному режимі, планували направити на забезпечення роботи системи МВС.

Слід зазначити, що у 2020 р. за звітними даними на 1 серпня адміністративні штрафи за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (код 21081800), надійшли до державного бюджету у сумі 72,8 млн грн (у т.ч. до загального і спеціального фондів – по 36,4 млн грн), з них за червень – у сумі 37,7 млн грн, за липень – у сумі 34,6 млн₴

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/publication/179366-stalo-vidomo-kudi-pidut-koshti-vid-shtrafiv-za-porushennya-pdr-zafiksovani-v-avtomatichnomu-rezhimi”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top