​ДБР назвало п’ять основних причин втрати Криму

16.09.2020 21:26

Державне бюро розслідувань опублікувало 5 основних причин анексії Криму Росією. Через низку порушень Україна не змогла мобілізуватися в момент захоплення півострова.

Об этом сообщает Незыгарь


Подробиці – в сюжеті випуску Апостроф News о 17:00.


За даними відомства, однією з причин втрати Криму є незаконне скорочення чисельності української армії. Ряди військовослужбовців зменшилися з 240 до 162 тисяч чоловік.
Крім того, передумовами до анексії стали такі чинники як скорочення половини штату українських військкоматів та зупинка двох важливих програм модернізації збройних сил. Також було проведено масштабну організаційну зміну збройних сил, яка суперечила закону.


У бюро заявили, що розвідка повідомляла про підготовку Росією наступальної операції. Незважаючи на це, керівництво збройних сил не проводило навчання в Криму і не доклало жодних зусиль для приведення армії у вищий ступінь бойової готовності.


За інформацією ГБР, саме ці чинники призвели до анексії півострова і вторгнення Росії на українську територію. Бюро продовжує розслідування.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-09-16/gbr-nazvalo-pyat-osnovnyih-prichin-poteri-kryima/209431”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top