Банки видали «теплих кредитів» на понад 1 млрд грн

16.09.2020 17:21

З початку дії програми «теплі кредити» в 2020 році банки видали населенню та ОСББ більше 1 млрд грн на енергоефективні заходи.

Об этом сообщает Преступная Россия

За даними Держагентства з енергоефективності та енергозбереження, програмою «теплі кредити» з початку року скористалося понад 100 тис. родин.

Загалом за 6 років дії цієї програми близько 850 тис. українців інвестували більше 8,6 млрд грн в енергоефективні заходи, а держава підтримала їх у цьому, надавши 3,2 млрд грн «теплих кредитів».

Держенергоефективності за підтримки Міністерства енергетики вже розробило та подало на розгляду уряду проєкт рішення щодо продовження та розширення програми на 2021 рік.

«Крім цього, ініційовано та розроблено законопроєкт, що дозволить зняти бар’єри для ЕСКО-закупівель та продовжити укладати енергосервісні договори. Водночас працюємо над розширенням цього інструменту для модернізації об’єктів в сфері теплопостачання, водопостачання, електричних мереж та мереж природнього газу», — зауважив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Скористатися програмою енергоефективності житла можна через державні Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк і Укрексімбанк.Джерело статті: “http://povin.com.ua/308164-16-09.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top