У Франківську ресторатори вийшли під стіни ОДА – протестують проти заборони працювати

14.09.2020 08:29

У четвер, третього вересня, франківські ресторатори зібралися під стінами «Білого дому» на мирну акцію протесту.

Об этом сообщает DEDAL


Підприємці звернулися до керівництва держави з вимогою скасувати рішення позачергового засідання Державної комісії з ТЕБ і НС від 27 серпня про повну заборону на діяльність.

За словами операційної директорки мережі «23. Ресторани» Оксани Камінської, ресторатори спільно сформували петицію, аби їм дозволили працювати, дотримуючись усіх заходів безпеки.

«У нас немає можливості ні фінансової, ні моральної відправити працівників додому. Ми не впевнені, що зможемо відкритися через два тижні, якщо зараз зачинимося. Закрити весь бізнес – це просто вбити місцеву економіку», – каже Камінська, інформує « Галка».


Співвласниця мережі ресторанів «Pizza+ Group» Світлана Брікнер зазначила – разом з персоналом закладів теж прийшли підтримати акцію.

«Хочемо звернутися з проханням до влади та правоохоронних органів лояльно ставитися до цієї ситуації. Влада нас змушує зупинити діяльність, але нічого нам не компенсує. Іде осінь, віруси активізуються, немає жодних гарантій, що з 14 вересня нас виведуть з «червоної зони». А навіть, якщо і виведуть, то ніхто не гарантує, що ми знову там не опинимося. Ми не можемо кожних два тижні відчинятися/зачинятися», – зауважує Брікнер.
Співвласник ресторанів «B Burger» Віталій Гоголь каже, що підприємці вже знають, які наслідки можуть бути через заборону діяльності.
«Ми не можемо знову не працювати місяць-два чи більше, як у березні. З цією хворобою треба навчитися жити. Ми не маємо ховатися. Кожен підприємець працює на свій страх і ризик. В Україні все на плечах підприємця. Хочемо, щоб влада нам допомагала», – додав Гоголь.
Ресторатори підписали петицію та направлять її до Кабінету Міністрів. Також петицію розмістять на сайті Уряду. Підприємці кажуть – вона може стати у пригоді кожному місту, яке опиниться у «червоній зоні».
Галка


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75751-u-frankivsku-restoratori-viyshli-pid-stini-oda-protestuut-proti-zaboroni-pratsuvati.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top