З ПОЧАТКУ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ БУЛО ВИЯВЛЕНО 40 ФАКТІВ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ — ГОЛОВА КВУ

12.09.2020 17:47

Від початку передвиборчої кампанії вже зареєстровано 40 фактів використання технологій підкупу виборців.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це в ефірі "Прямого" заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

"Після офіційного старту передвиборчої кампанії ми зареєстрували близько 40 фактів використання технологій підкупу. Але зараз ми не маємо підстав говорити про порушення чинного законодавства і про відповідальність, зокрема кримінальну. Ми зможемо про це говорити після того, як ці технології будуть здійснювати суб’єкти виборчого процесу. Іншими словами, коли партії кандидатів будуть зареєстровані" — сказав голова КВУ.

Кошель також зауважив, що за останні два місяці багато кандидатів уже "легально" купували голоси виборців.

"Це різноманітні технології — від концертів до роздачі дезінфікуючих засобів, продовольчих наборів, безкоштовних атракціонів і дитячих свят", — відзначив голова КВУ.

Раніше у Запоріжжі поліція викрила спробу зміни виборчих адрес, що могло бути використано для фальсифікацій під час проведення виборів.

Нагадаймо, що 5 вересня в Україні починається виборчий процес місцевих виборів 2020. З цього моменту стартують основні заходи ЦВК із підготовки до голосування 25 жовтня.Прямий

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75796-z-pochatku-peredviborchoyi-kampaniyi-bulo-vijavleno-40-faktiv-pidkupu-vibortsiv-golova-kvu.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top