Богдан про свій новий політичний проєкт: Від мене можна очікувати чого завгодно!

10.09.2020 01:22
Богдан: Єдине, чого я точно не вмію, це нудьгувати

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан в ефірі авторської програми засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона не відповів прямо на запитання, чи планує свій новий політичний проєкт.

Об этом сообщает Устав

"Від мене можна очікувати чого завгодно! Це не тому, що я. Я тобі кажу: сім місяців мене немає. Це перше інтерв’ю. Я взагалі вперше спілкуюся з журналістами. Я вже забув як. Мені страшно стало, уперше, коли я тебе побачив... Сім місяців прізвище Богдан не зникає з інформаційного простору... Найкраще, звісно, попереду. Слухай, ти що... Єдине, чого я точно не вмію, – це нудьгувати. І друзям своїм, і навіть колишнім, такої втіхи не дам. Нудьгувати їм не доведеться", – сказав колишній глава ОПУ.

Богдан очолював Адміністрацію Президента, а потім Офіс президента із травня 2019 року до лютого 2020-го. До цього він двічі балотувався до Верховної Ради, працював у Кабміні за прем’єрів Юлії Тимошенко і Миколи Азарова, займався адвокатською діяльністю

Після звільнення з ОПУ повернувся до адвокатської практики.

ВІДЕО
Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/bogdan-pro-svij-novij-politichnij-proekt-vid-mene-mozhna-ochikuvati-chogo-zavgodno-1517528.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top