МІСЬКИЙ ГОЛОВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ВВАЖАЄ ВКЛЮЧЕННЯ МІСТА ДО "ЧЕРВОНОЇ" ЗОНИ КАРАНТИНУ ПОЛІТИЧНИМ РІШЕННЯМ

09.09.2020 00:02

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає включення міста до "червоної" зони карантину суб’єктивним і необґрунтованим політичним рішенням уряду.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це він заявив у себе в Facebook.

"Лікарі наших лікарень кажуть, що статистика пацієнтів коливається до зменшення. Схоже на те, що рішення уряду суб’єктивне і необґрунтоване... Наші лікарні приймають пацієнтів з усієї області, і при цьому справляються. Завантаженість ліжок пацієнтів з підтвердженим коронавірусом — на рівні 32-34%", — уточнив Марцінків.

"Я не знаю до чого це призведе, але критерії оцінки з боку держави повинні бути об’єктивними. Тому звертаюся до президента, прем’єра і уряду з вимогою переглянути своє рішення і врахувати справжні показники захворюваності в Києві", — розповів чиновник.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів не розглядатиме введення жорстких обмежувальних заходів в разі другої хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Нагадаймо, що уряд продовжив адаптивний карантин в Україні щонайменше до 31 жовтня, країну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу.

27 серпня уряд розширив "червону" зону карантину, зокрема на Івано-Франківськ.Прямий

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75719-miskiy-golova-ivano-frankivska-vvazhaye-vkluchennja-mista-do-andquotchervonoyiandquot-zoni-karantinu.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top