Разумков підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Ради. У порядку денному – законопроєкт про мінімальну зарплату

19.08.2020 14:15
У розпорядженні, підписаному Разумковим, зазначено шість питань порядку денного

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергової сесії українського парламенту. Про це 19 серпня проінформував сайт Ради.

Об этом сообщает Компромат

"Скликати позачергову сесію Верховної Ради України IX скликання на 11 годину 25 серпня", – ідеться в документі.

Згідно з розпорядженням, народні депутати розглянуть п’ять законопроєктів і один проєкт постанови.

Першим на порядку денному позачергової сесії стоїть питання про законопроєкт президента Володимира Зеленського, який пропонує з 1 вересня підвищити українцям мінімальну зарплату до 5 тис.₴

Окрім того, нардепи обговорять ще одне питання, пов’язане з державним бюджетом, три питання про фінансові відносини з Європейським союзом і його банками, а також постанову про конкурс на найкращий ескіз великого Державного Герба України.

Президент подав до Ради законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати 6 серпня. Заступниця глави Офісу президента України Юлія Ковалів заявляла, що законопроєкт парламент може розглянути на позачерговій сесії в серпні.

17 липня Верховна Рада пішла на канікули до вересня. Разумков заявляв, що депутати продовжать роботу в режимі позачергових сесій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/razumkov-pidpisav-rozporjadzhennja-pro-sklikannja-pozachergovoji-sesiji-radi-u-porjadku-dennomu-zakonoproekt-pro-minimalnu-zarplatu-1514328.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top