У Вінниці виділили 3 мільйони на антисептики і маски для шкіл

У Вінниці виділили 3 мільйони на антисептики і маски для шкіл
14.08.2020 16:29

У Вінниці виділили додаткові 3,7 мільйона гривень на потреби шкіл у зв’язку з епідемією короновіруса і пов’язаним з ним карантином. Кошти мають витратити на покупку засобів індивідуального захисту для вчителів: масок, антисептиків, паперових рушників тощо.

Об этом сообщает Преступная Россия

Рішення про виділення коштів пов’язано з оприлюдненими МОЗ правилам про те, як з першого вересня має відбуватися навчання в школах.

загрузка …
Серед рекомендацій МОЗ – вимога забезпечити приміщення шкіл антисептиками, безконтактними термометрами та іншими засобами індивідуального захисту.

Попередньо працівники школи будуть отримувати одну захисну маску на 3:00 роботи.

Також керівник установи повинен забезпечити належні умови для того, щоб працівники могли дотримуватися правил гігієни. Йдеться про наявність рідкого мила, паперових рушників тощо.

Крім цього, в медпунктах шкіл повинні бути термометри, різні засоби для дезінфекції.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/u-vinnici-vidilili-3-miljoni-na-antiseptiki-i-maski-dlya-shki/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top