У селі на Волині прихожани храму, настоятель якого привітав Путіна з Днем янгола, вирішили перейти до ПЦУ 

 У селі на Волині прихожани храму, настоятель якого привітав Путіна з Днем янгола, вирішили перейти до ПЦУ 
12.08.2020 23:04
последние новости в Украине останні новини в Україні


Прихожани храму села Галинівка вирішили перейти до ПЦУ після того, як дізналися, що настоятель храму отець Олексій Шаран привітав президента Росії Володимира Путіна з Днем янгола у соцмережі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Місцевий храм села Галинівка Володимир-Волинського Волинської області переходить до ПЦУ. Таке рішення на зборах ухвалили мешканці села. Людей збурила звістка про те, що настоятель храму отець Олексій Шаран (УПЦ) привітав президента Росії Володимира Путіна з Днем янгола у Facebook. Як пише місцеве видання Буг, Шаран вже став колишнім настоятелем храму, замість нього з Володимир-Волинської єпархії УПЦ направили тимчасово служити в Галинівку отця Юрія.

Селяни провели збори і одноголосно вирішили перейти до ПЦУ. На подію з’їхалося чимало представників ЗМІ, яким прихильники ПЦУ розповіли, що церква належить громаді і будували її разом, тож разом і ухвалили рішення про перехід до ПЦУ. На зборах була присутня велика кількість поліції, але конфліктів між людьми не виникало.

ASPI news писало, що Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що Київський патріархат не існує і ніколи не існував. За його словами, надання автокефалії ПЦУ не було пов’язано з політикою або геополітикою. ASPI news писало, що Почесний Патріарх Православної церкви України Філарет розповів, що спочатку українська церква розраховувала отримати Томос незалежно від Константинопольського Патріархату.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-seli-na-volini-prikhozhani-khramu-nastoyatel-yakogo-privitav-putina-z-dnem”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top