У Міносвіти назвали дати старту навчання у ЗВО

У Міносвіти назвали дати старту навчання у ЗВО
05.08.2020 07:37
У Міносвіти назвали дати старту навчання у ЗВО

Освітній процес у ЗВО стартує для студентів старших курсів з 1 вересня, а з 15 вересня навчання розпочнеться для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Про це сказав т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет на засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

«Освітній процес починається з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури. Але заклад вищої освіти може прийняти рішення (про початок навчального процесу, — ред.) з будь-якої (дати, — ред.)», — сказав Шкарлет.

За його словами, освітній процес буде починатися відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, відповідно до розподілу країни на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Так, згідно з постановою, яку ухвалив уряд, навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований виш, перебуває в червоній зоні.


Джерело статті: “http://ua.today/news/society_and_culture/u_minosviti_nazvali_dati_startu_navchannya_u_zvo”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top