У Києві помітили голого чоловіка, який гуляв урядовим кварталом

04.08.2020 22:49

У Києві в урядовому кварталі розгулював абсолютно голий чоловік.

Об этом сообщает Устинов троллит


Відповідне відео в Facebook опублікував користувач Дмитро Кучер.


Він зазначив, що інцидент стався за адресою Кріпосний провулок 6. Судячи з відео, чоловік був не п’яний. Він швидко і з піднятою головою йшов по вулиці. Дійшовши до проходу між будинками, він зупинився і заглянув туди, як ніби виглядаючи когось. Рідкісні перехожі ігнорували відсутність одягу у чоловіка і поводилися так, ніби нічого незвичайного не відбувається.
"Київ. Кріпосний провулок 6. Абсолютно голий мужик гуляє в урядовому кварталі", — підписав відео автор публікації.


Як повідомляв "Апостроф", 9 липня за Києвом гуляв голий чоловік в білих шкарпетках. Пацієнт, який втік з "інфекціонки", різко відмовлявся одягнутися і обурювався, що йому намагаються в цьому допомогти. Муніципальній охороні довелося потрудитися, щоб зловити його і одягнути.


А 22 липня, посеред дня в Дніпрі помітили голого чоловіка, який купався у фонтані. Він вирішив просто посеред вулиці помитися в фонтані.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-08-04/v-kieve-zametili-gologo-mujchinu-gulyayuschego-po-pravitelstvennomu-kvartalu/205481”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top